Dama z kwiatami - Wiosna Royal Dux projektant Jindřich Marek wys.30cm

250,00 zł brutto

270,00 zł

-20,00 zł

dama z kwiatami - Wiosna Royal Dux  projektant Jindřich Marek  wys.30cm

Dama z kwiatami z kolekcji cztery pory roku - wiosna.  Wyrób czeskiej wytwórni Royal Dux Bohemia projektant Jindřich Marek . Bardzo ładna forma, smukła postać o subtelnych rysach, w błękitnej, długiej sukni ozdobionej szlakiem kwiatów. Porcelana wysokiej jakości, technika zdobienia: Pastel

Jest to dekoracja podszkliwna, w której na powierzchnię produktu nakłada się za pomocą pędzla sole tlenków barwiących lub natryskowo nakłada się farby podszkliwne. Po uzupełnieniu charakterystycznych cech figurki dekoracja jest finalna, a produkt trafia do wypalenia. Produkt ma delikatny i aksamitny wygląd.

Wysokość 30,5cm, średnica podstawy 8,5cm  stan bardzo dobry niewielkie ślady użytkowania. Kolekcjonerów i znawców tematu zachęcam do zakupu.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję