Nóż do ryby szczupak sygnowany Gebr. Hepp XIX/XXwiek

150,00 zł brutto

(1 dostępny)

Ostatnie egzemplarze!

Nóż do ryby, szczupak na ostrzu, sygnowany Gebr. Hepp XIX/XXwiek

Ilość:

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.


Nóż do ryby wyrób słynnej niemieckiej wytwórni sreber i platerów Gebruder Hepp, Metallwarenfabrik, założonej w 1867r w Pforzheim .Bracia. Hepp to jeden z największych producentów srebrnych i platerowanych zastaw stołowych produkowanych do hoteli. Bardzo ładny wzór nożyka do ryb dekoracyjny, niepospolity, na ostrzu tematyczny motyw - szczupak na trzonku monogram Wspaniałe uzupełnienie zabytkowej zastawy stołowej, praktyczny, dekoracyjny, unikalny. Oferowany nóż jest pięknym przykładem sztućców specjalnego przeznaczenia produkowanych w europejskich zakładach platerów w latach na przełomie XIX/XX wieku.

Zachęcam poszukiwaczy niepospolitych przedmiotów i kolekcjonerów przedwojennych platerów do zakupu tego oryginalnego noża.

można go odebrać osobiście w Galerii Antyki Warszawa Bronisze lokal b121 (sobota, niedziela). Ze względu na weekendową działalność wysyłka od 2 do 7 dni. Tel 603705209

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Nóż do ryby szczupak sygnowany  Gebr. Hepp XIX/XXwiek

Nóż do ryby szczupak sygnowany Gebr. Hepp XIX/XXwiek

Nóż do ryby, szczupak na ostrzu, sygnowany Gebr. Hepp XIX/XXwiek