Zamówione przedmioty wysyłam w ciągu 1-3 dni roboczych poprzez firmy kurierskie, pocztę, paczkomat. Paczki pakuję bardzo starannie, w kilka warstw zabezpieczających. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz oznaczone do ostrożnego traktowania .

Na cenę końcową, do zapłaty której zobowiązany jest Klient, składa się należność za zamówiony towar oraz koszty dostawy określone w podsumowaniu zamówienia. Przy zakupie kilku przedmiotów koszt dostawy jest jeden i zależy od wagi paczki .

 

Duże gabaryty  wysyłam na paletach lub prywatnym transportem wg. ustaleń z klientem.

Bardzo proszę sprawdzić w obecności kuriera, czy przesyłka: opakowanie i zawartość, jest w stanie nienaruszonym i w razie jakiejkolwiek szkody niezwłocznie spisać protokół szkody w dniu odbioru przesyłki i w obecności kuriera.

 Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumenta, jeśli towar nie był zniszczony lub wykorzystany można go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Przed dokonaniem zwrotu proszę  o kontakt telefoniczny lub mailowy celem omówienia szczegółów zwrotu. Razem z towarem należy zwrócić otrzymany dowód zakupu. sklep gwarantuje zwrot wartości towaru i kosztów przesyłki. Pieniądze zostaną niezwłocznie odesłane na wskazane przez Klienta konto bankowe po otrzymaniu zwrotnej przesyłki. Koszt przesyłki zwrotnej nie podlega zwrotowi.

Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

Możliwy jest odbiór osobisty Warszawskie Targi Antyków Bronisze stoisko 121 lub w Pomiechówku k/Modlina po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru.

 

Zachęcam do kontaktu telefonicznego 603705209

Życzę udanych zakupów :)